Služby

Jak dobře prodat nemovitost

  "Víme, že obchodování s realitami nepatří mezi činnosti, které děláte denně. Připravili jsme návod, který Vám pomůže při první návštěvě realitní kanceláře."

 

Jak nejlépe prodat, koupit či pronajmout nemovitost?

    Prodat, koupit nebo pronajmout dům či byt bez zkušeností s realitním trhem přináší majitelům nejčastěji zklamání nad dosaženou nízkou cenou, kterou za nemovitost obdrží. Navíc starostmi s prodejem ztratí hodně ze svého volného času.  Svěřte se do rukou školených pofesionálů, kteří dobře znají úskalí obchodu s nemovitostmi. Náklady, které vydáte za naše služby, se vám vrátí ve vyšší ceně nemovitosti a v jistotě řádného průběhu obchodu. 

Základní pravidla spolupráce s realitní kanceláří.

    V případě, že zvažujete spolupráci s naší realitní kanceláří A REAL při prodeji, koupi či pronájmu vašich realit  neváhejte nás kontatovat. Dohodneme si nejprve konzulační schůzku, kde vám vysvětlíme veškeré pomínky spolupráce a postup realizace zakázky. Tato konzultace vás k ničemu nezavazuje a je zdarma. Po majiteli nemovitosti nebo jeho zástupci požadujeme, aby nás s nemovitostí seznámil jak fyzicky tak po právní stránce. Až po té, co jsou sjednány základní podmínky spolupráce, sepíše s vámi realitní makléř smlouvu o zprostředkování.  K tomu, aby realitní kancelář mohla garantovat řádný průběh obchodu, bude potřebovat některé nezbytné doklady. Tyto doklady vám zkontrolujeme a upozorníme na případné nesrovnalosti a pomůže se zajištěním dokladů chybějících.

    Doklady potřebné k uzavření smlouvy o zprostředkování
    (tzv. vstupní doklady)

  • Nabývací listina (kupní nebo darovací smlouva, dědické rozhodnutí, dražební protokol, kolaudační rozhodnutí, atp.).
  • Výpis z obchodního rejstříku (právnické osoby), plná moc (při zastupování vlastníka nemovitosti).
  • Práva třetích osob k předmětným nemovitostem (nájemní vztahy, zástavní práva, věcná břemena, předkupní práva).

    Další důležité doklady
    (realitní kancelář zajišťuje na základě ujednání se zákazníkem)

  •  Znalecký posudek o ceně nemovitosti.
  •  nově PENB
  •  Informace o inženýrských sítích v místě.
  •  Stanovisko stavebního odboru MÚ k využitelnosti pozemku (v souladu s územním plánem pro danou lokalitu).
  •  Projektovou dokumentaci nemovitosti.
  •  Vyřešení přístupu k nemovitosti.
  •  Oddělení pozemku, geometrický plán.

    Daně

    Nezapomeňte, že realizaci obchodu s nemovitostmi doprovází příslušné daňové povinnosti (daň z nabytí nemovitostí, někdy i daň z příjmu). Zkušená realitní kancelář vám dokáže poradit i v této oblasti. 

 

Základem našich kvalitních služeb a úspěchu na realitním trhu jsou  schopní profesionálové ve svém oboru. Chceme poskytovat služby na té nejvyšší  úrovni. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám mohli splnit i ta nejnáročnější přání.

 

 

   Prezentace nemovitostí 

Realitní kancelář Dagmar Godycká - realitní kancelář A REAL se prezentuje na serverech České reality, Reality Louny, Byty Louny a Pozemky Louny.

     Nabídky klientů realitní kanceláře A REAL se nyní zobrazují na těchto serverech:

www.a-real.cz, www.realitymix.cz, www.reality.cz, www.severo.ceskereality.cz, www.realitymorava.cz, www.stredo.ceskereality.cz, www. realitniservery.cz, www.reality-rakovnik.info.cz, www.reality-louny.info.cz, www.reality-teplice.info.cz, www.byty-louny.com, www.pronajem-louny.cz, www.pozemky-louny.cz, www. reality.arkcr.cz www.reality.mesec.cz, www.realityeuro.cz, 


  Ochrana spořebitele

Dodržujeme zákonné povinnosti týkající se ochrany práv spotřebitele. Spotřebitel má právo obrátit se v případě stížnosti na činnost realitní kanceláře nebo požádat o řešení sporu Asociaci realitních kanceláří České republiky (www.arkcr.cz), jíž je zprostředkovatel členem nebo se obrátit na orgány dohledu podle zákona č. 378/2015 Sb.. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). 

 

CHCETE-LI BÝT V OBCHODU S NEMOVITOSTMI ÚSPĚŠNÍ, ZAVOLEJTE IHNED.

Rychlost je první krok k úspěchu. Kontaktujte nás na telefonním čísle 606 682 191 nebo na e-mailové adrese: info@a-real.cz. Schůzka s realitním makléřem je ZDARMA.  

 

Dagmar Godycká

spolumajitelka realitní kanceláře A REAL 

 

 

 

 

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici:

Volejte nám: 606 682 191 602 534 750