Služby


Poradíme postup, zařídíme vše potřebné

 

Jak to probíhá? Nejprve si sjednáme pro vás zcela nezávaznou prohlídku nemovitosti, což je příležitost k tomu, abychom se také poznali a dohodli se na dalším postupu prodeje vaší nemovitosti. Následně připravíme návrh smlouvy o realitním zprostředkování, kde ujednáme jak výši prodejní ceny nemovitosti tak výši naší odměny (provize). Provize je smluvní, zpravidla bývá v rozpětí 3-6 procent z kupní ceny. Pomůžeme s přípravou, nafotíme a zpracujeme profesionální nabídku nemovitosti. Nabídky prezentujeme na nejnavštěvovanějších realitních serverech u nás typu Sreality.cz, RealityMix.cz, Reality.idnes.cz, Českéreality.cz a dalších s ohledem na individuální potřeby konkrétní nabídky. 

Víme, že obchodování s realitami nepatří mezi činnosti, které děláte denně. Připravili jsme návod před první návštěvou realitní kanceláře:

Jak nejlépe prodat, koupit či pronajmout nemovitost?

Prodat, koupit nebo pronajmout dům či byt bez zkušeností s realitním trhem přináší majitelům často zklamání nad dosaženou nízkou cenou. Starostmi s prodejem ztratí hodně ze svého volného času a ještě je trápí obavy, zda vše proběhlo podle předpisů.  Svěřte se do rukou školených profesionálů, kteří dobře znají úskalí obchodu s nemovitostmi. Náklady, které vydáte za naše služby, se vám vrátí ve vyšší ceně nemovitosti a v jistotě řádného průběhu obchodu. 

Dokumenty potřebné k uzavření smlouvy o zprostředkování  (tzv. vstupní doklady)

  • Nabývací listina (kupní, darovací smlouva, dědické rozhodnutí, dražební protokol, kolaudační rozhodnutí, atp.)
  • Výpis z obchodního rejstříku (PO), plná moc (při zastupování vlastníka nemovitosti)
  • Práva třetích osob k předmětným nemovitostem (nájemní vztahy, zástavní práva, věcná břemena, předkupní práva)

Další důležité doklady (zajistíme po dohodě)

  • Znalecký posudek o ceně nemovitosti
  • PENB
  • Informace o inženýrských sítích v místě
  • Stanovisko odboru ÚP stavebního úřadu k využitelnosti pozemku
  • Projektová dokumentace nemovitosti
  • Geometrický plán

Daně

Nezapomeňte, že realizaci obchodu s nemovitostmi doprovází příslušné daňové povinnosti. Zkušená realitní kancelář vám dokáže poradit i v této oblasti. 

Základem našich kvalitních služeb a úspěchu na realitním trhu jsou  schopní profesionálové ve svém oboru. Chceme poskytovat služby na té nejvyšší  úrovni. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám mohli splnit i ta nejnáročnější přání.

Ochrana spotřebitele

Dodržujeme zákonné povinnosti týkající se ochrany práv spotřebitele. Spotřebitel má právo obrátit se v případě stížnosti na činnost realitní kanceláře nebo požádat o řešení sporu Asociaci realitních kanceláří České republiky (www.arkcr.cz), jíž je zprostředkovatel členem nebo se obrátit na orgány dohledu podle zákona č. 378/2015 Sb.. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

CHCETE-LI BÝT V OBCHODU S NEMOVITOSTMI ÚSPĚŠNÍ, ZAVOLEJTE IHNED.

Rychlost je první krok k úspěchu. Kontaktujte nás na telefonním čísle 606 682 191 nebo na e-mailové adrese: info@a-real.cz. První konzultace realitního makléře je ZDARMA.