Náš tým

 

Dagmar Godycká 

PhDr. Dagmar Godycká  

Ochota respektovat Vaše přání jsou základem mé práce. Individuální přístup k prodeji každé jednotlivé nemovitosti je to, co mě baví.

Kontakt:    +420 606 682 191

web makléře:  Dagmar Godycká 

 

Rozhodujete se, zda se pustíte do prodeje nemovitosti sami nebo využije mých služeb? Inzerovat nemovitost zvládnete bez makléře. Prodat nemovitost, znamená umět vyhledat zájemce. Prodat a nenaletět podvodníkovi. Znamená vyznat ve spleti zákonů a umět odhalit nekalé praktiky. Nechcete se po prodeji trápit otázkou, zda jste prodali za "dobrou cenu", pak potřebujete mé služby. Jsem pro Vás lepší cena.

Vzdělání v oboru:

Obchod s nemovitostmi, profesní školení ARK ČR

Základy Home Stagingu, Akademie Home Stagingu, Jitka Kobzová

Fotografický kurz interiéru, Akademie Home Stagingu, Jitka Kobzová

Lektorská činnost:

Praxe 12 let, odborné znalosti a zkušenosti předávám posluchačům kurzů pořádaných Asociací realitních kanceláří ČR. Jsem odborným garantem kurzu Realitní zprostředkovatel, kterému byla udělena akreditace MŠMT ČR a MMR ČR.

Více o mě: 

www.homestagingbygod.cz

www.obchodniksrealitami.cz

IČ: 46063773, živnostenský rejstřík Městský úřad Louny, č.j. MULN/2902/2020/OŽÚ

 

 

Jana Davidová  

Jana Davidová

Vždy mi záleží na jistotě a bezpečí obchodu, pro korektní přístup se řada klientů s důvěrou vrací i po mnoha letech zpět.

Kontakt:    +420 602 534 750

V realitní kanceláři A REAL jsem od jejího založení v roce 1994, díky tomu mám bohaté zkušenosti a přehled o trhu s nemovitostmi. Co je mojí pracovní náplní?  Převážně  jednání  s klientem a vedení podeje či pronájmu nemovitosti od úplného začátku až do naplnění požadovaného cíle klienta, t.j. prodej, koupě nebo pronájem nemovitosti.

Vzdělání v oboru: 

r. 1994:  Obchod s nemovitostmi, profesní školení ARK ČR

r. 2011: Efektivita práce makléře, profesní seminář ARK ČR 

 

IČ: 46063781, živnostenský rejstřík Městský úřad Louny, č.j. MULN/OZU/1764/2009/DH/2